Останні відгуки
Electrofan
5
Мотор-колесо 48В 600Вт заднє редукторнє
 
Здравствуйте. Скорость будет около 40-ка км/час. 
 
15 травня 2017 11:01:11
 
Категорія товара: Мотор-колеса редукторні
 
 
Комментарів: 7
 
 
 
 
Гость
5
Мотор-колесо 48В 600Вт заднє редукторнє
 
Какая максимальная скорость будет у этого колеса, заспицованного в 28-29 обод, если ехать по прямой по  
 
15 травня 2017 10:16:39
 
Категорія товара: Мотор-колеса редукторні
 
 
Комментарів: 7
 
 
 
 
Гость
5
Електровелосипед Дельта (new long-base)-Партнер
 
Вдвое это сколько? Какая у тебя максимальная скорость с пассажиром и без? Очень интересно знать,  
 
03 січня 2017 23:32:36
 
Категорія товара: Електровелосипеди
 
 
Комментарів: 7
 
 
 
 
Популярні

Корисно

Трайк - всі за і проти
Останнім часом збільшує популярність триколісний велосипед - трайк. Поставте мотор-колесо і отримаєте електровелосипед-трицикл або електротрайк. 
 
 
Комментарів: 0
Просмотрів: 2462
 
 
Експлуатація та догляд за свинцево-кислотними акумуляторами

Найкращі часто задають питання, це «Який пробіг на одному заряді акумуляторів?» І «Як довго мені прослужать акумулятори?». Думаю, прийшов час зупинитися на них докладніше. 

 
 
 
Комментарів: 0
Просмотрів: 2853
 
 
Електровелосипед під забороною

У той час як все більше країн починають широко використовувати електровелосипеди в якості транспорту, є місця на планеті, де їх застосування заборонено законом. Наприклад, Нью-Йорк.

 
 
 
Комментарів: 0
Просмотрів: 1953
 
 
Мотор-колесо завтра

Чи може мотор-колесо бути потужним, швидким і економічним? Класичні закони електродинаміки нам дають однозначну відповідь - ні, не може. Але Шкондін Василь Васильович доводить нам зворотне. Це мотор-колесо не диво і не спростування законів. Це їх вміле використання.

 
 
 
Комментарів: 0
Просмотрів: 2096
 
 

Електроскутери входять у повсякденне життя. А з появою електронабори для скутерів виникає питання - готовий електроскутер або переобладнаний своїми руками? Цьому питанню і присвячена стаття.

 
 
 
5
Комментарів: 6
Просмотрів: 15732
 
 
Мова піде про електровелоспеде, як транспорті для перевезень-вантажних і пасажирських.
В даний час велосипед (електровелосипед) все щільніше входить у наше життя, не чекаючи допомоги влади. Незважаючи на відсутність велодоріжок, велостоянок і велопарковок, все більша кількість людей розглядають велосипед (електровелосипед) як вид транспорту. Це дешево і зручно. Але перевезти одного себе для велосипеда завдання з основних. А що робити з вантажем?
 
 
 
Комментарів: 0
Просмотрів: 4565
 
 
Найбільш часто задаються покупців електротранспорту «Скільки проїде електровелосипед або електроскутер на одній зарядці?» І «Яка їх максимальна швидкість?». Давайте детальніше розберемо ці два параметри, розглянемо їх критичні характеристики і нормальні режими.
 
 
 
Комментарів: 0
Просмотрів: 2467
 
 

Ви вирішили придбати Електронабор (електричний комплект) для велосипеда і не знаєте що з ним робити і чи потрібно це Вам? По-перше, раз вирішили, то точно потрібно. Це означає, що Ви задумалися над можливістю екологічно чистого і економічного пересування.

 
 
 
Комментарів: 0
Просмотрів: 2813
 
 

Кілька практичних порад початківцю електровелосіпедісту. Чи не перебуваючи, як кажуть, "в темі". важко буває все передбачити. Щоб потім не кусати лікті, радимо прочитати.

 
 
 
Комментарів: 0
Просмотрів: 2626
 
 

Чому китайського ринку? Бо саме Піднебесна є на даний момент основним постачальників в Україну електротранспорту для населення і комплектуючих. Співвідношення ціна-якість саме прийнятне.

 
 
 
Комментарів: 0
Просмотрів: 4259
 
 
На страніце:
Сортирувати по:
   


Электровелосипеды, электронаборы, мотор-колеса, аккумуляторы купить в Николаеве. Электрофан-транспорт для бережливых! © 2017